VITRA Krzesło Physix

Producent: Vitra. Projektant: Alberto Meda, 2012

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie.

3 508 zł

Szczegóły przedmiotu

Struktura Physix'a jest oparta na idei stworzenia siedziska tekstylengo, które mogłoby się rozciągać pomiędzy dwoma elementami bocznymi. Korzystając z najnowocześniejszych materiałów i technologii Alberto Meda stworzył Physixa z trzech elementów: elastycznej konstrukcji ramy, elastycznej osłony oraz mechanizmu stabilizującego. Te trzy cechy tworzą genialną konstrukcję, która tworzy możliwość dynamicznego siedzenia poprzez interakcję sztywnych i elastycznych elementów.

Physix jest dostępny jest jako obrotowe krzesło biurowe, a także z czteroramienną bazą w wersji Physix Conference.

Rama podstawy wykonana z aluminium polerowanego lub malowanego proszkowo na czarny lub jasno szary kolor. Mechanizm synchronizujący, wysokość siedziska regulowana przy pomocy pneumatycznej sprężyny. Rama siedziska z poliamidu w kolorze podstawy, jednoelementowe siedzisko z TrioKnit lub FleeceNet.

Cena dotyczy Physixa na pięcioramiennej podstawie z kółkami, z siedziskiem z TrioKnit. Przy składaniu zamówienia prosimy w uwagach wpisać wybrany kolor siatki, wybrany kolor bazy oraz informację na jakiej podłodze będzie stał fotel.

Powiązane produkty